Gülnar Bayramoğlu Pastanesi uzun yıllardır kaliteyi ve eşsiz lezzetleri tattırmaya devam etmektedir. Baklava ve diğer tatlı çeşitleri siparişi hizmetimizle siz değerli Gülnar’lı hemşehrilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız..

Pastanemizden Antep fıstıklı, cevizli, tereyağlı veya normal yağlı baklava ve diğer tatlı çeşitlerinden sipariş verebilirsiniz…

Bayramoğlu Pastanesi, Antep fıstıklı ve cevizli baklava çeşitleri, ayrıca diğer tatlı çeşitleri ile yaklaşık 30 yıldır Gülnar’da siz değerli hemşehrilerimize hizmet vermektedir. Bayramoğlu Pastanesi’nde bulabileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz baklava çeşitlerimiz; Havuç dilimi baklava, bülbül yuvası, şöbiyet, cevizli baklava, fıstıklı dolama sarma, kare baklava, kuru baklava ve klasik baklava’dır. Sizler de Bayramoğlu Pastanesi tatlılarının lezzetini tatmak istiyorsanız, baklava ve diğer tatlı çeşitlerimizden satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Kilo-fiyat-tepsi seçimi gibi konularda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Evlere sipariş hizmetimiz yoktur!

Bayramoğlu Pastanesi baklavaları ve tatlıları, enfes lezzetleriyle her damağa hitap ediyor! Yılların tecrübesi ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığımız ürünlerimizle, tatlı bir keyif molası sunuyoruz.

Geleneksel yöntemlerle hazırladığımız baklavalarımız, enfes tatlara sahip ve incecik açılmış yufkalarıyla her lokmada ayrı bir keyif veriyor. Fıstık, ceviz, badem ve Antep fıstığı gibi farklı malzemelerle hazırladığımız baklavalarımız, misafirlerinize ikram edebileceğiniz harika bir seçenek.

Bayramoğlu Pastanesi’nin tatlıları da lezzetleriyle damağınızda iz bırakacak. Şerbetli tatlılarımız, taze meyvelerle hazırlanan pastalarımız ve daha birçok tatlı seçeneğimizle, kendinizi tatlı bir dünyanın içinde bulacaksınız.

Tatlı ve baklava çeşitlerimizle her yaşa hitap ediyoruz. Aynı zamanda, özel günlerinizde de tatlı sofralarınızın vazgeçilmez adresi oluyoruz. Siz de en sevdiğiniz tatları Bayramoğlu Pastanesi’nin kalitesiyle deneyin, tatlı bir keyif molasıyla kendinizi ödüllendirin.

En özel günlerinizde, en tatlı seçimler için Bayramoğlu Pastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun, lezzetli ve sağlıklı tatlılarımızla, her zaman sizin yanınızdayız. Şimdi, tüm lezzetleri deneyimleyebileceğiniz Bayramoğlu Pastanesi’ne bekliyoruz.